Přihlásit
0

E-shop

Z důvodu čerpání dovolené dne 4.7.2024 budou objednávky, které přijdou 3.7.2024 po 10-té hodině vyřízeny 8.7.2024. Děkujeme za pochopení.

Maximální váha objednávky posílané kurýrem je 50 kg.

Ostropestřecový olej lisovaný za studena sklo 250 ml

Cena: 189,00 Kč
Cena celkem včetně 12% DPH
168,75 Kč
Cena bez DPH
Vyprodáno

Ostropestřecový ​olej je dalším oblíbeným produktem získaným z rostliny zvané ostropestřec mariánský. Olej se lisuje za studena přímo z jejích plodů, jako panenský olej, jedině tak totiž mohou být zachovány všechny účinné látky. Tento olej je opravdu unikátní.

Použití v kuchyni:

Tento olej se v kuchyni používá výjimečně a to většinou jako doplněk stravy.

Pro regeneraci organismu a zdravý životní styl:

Ostropestřec je vhodný na vnější i vnitřní použití. Má prokazatelné pozitivní účinky na náš organismus – na naše játra. Kdy je tedy vhodné ostropestřec mariánský užívat? Jako prevence ostropestřec poskytuje ochranu před ztučněním jater. Je možné ho užívat i po zánětu jater či při dalších nemocech, které játra postihují. Obecně se udává, že ostropestřec pomáhá v boji s mononukleózou a žloutenkou. Funguje i na cirhózu, při otravách způsobených léky a je vhodný i pro odbourávání následků chemoterapie. Kromě jater ostropestřec mariánský působí pozitivně i na žlučník. Je vhodný pro zlepšování jeho funkcí a je též účinný i při depresích a bolestech hlavy. Pokud se stravujete nezdravě, též můžete ostropestřec vyzkoušet, abyste omezili riziko zanášení jater. Ostropestřec dále také snižuje projevy alergií, pomáhá na různé kožní problémy a na nízký tlak. Ani při dlouhodobém užívání ostropestřce nedochází k vedlejším účinků. Jedná se totiž o stoprocentně přírodní produkt.

Dávkování:

Ostropestřec mariánský olej se užívá v čtrnácti až dvacetidenní kúře, během které se dávkuje jedna až dvě lžičky oleje denně, a to ráno nalačno či večer před spaním. Ostropestřec mariánský olej je vhodný pro vnitřní i vnější použití.

Skladování: Po otevření skladujte v chladu a temnu.

Objem:  250 ml

Obal: sklo

Expirace: na dotaz

Skladem: 0 ks, na objednávku.  

Podobné produkty

Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Zjistit více
Nastavení cookiesSouhlasím