Přihlásit
0

E-shop

Z důvodu čerpání dovolené dne 4.7.2024 budou objednávky, které přijdou 3.7.2024 po 10-té hodině vyřízeny 8.7.2024. Děkujeme za pochopení.

Maximální váha objednávky posílané kurýrem je 50 kg.

Vánoční balíček - Řepkový olej, Řepkoliva, Božský květ - dárkové balení

Cena: 250,00 Kč
Cena celkem včetně 12% DPH
223,21 Kč
Cena bez DPH
Na skladě

Nevíte, co darovat svým nejbližším k Vánocům? Co takhle náš dárkový balíček, který je nabitý vynikajícími zdravými oleji a kvalitním 100% přírodním mýdlem. 

Balíček obsahuje:

Řepkový olej lisovaný za studena sklo 500 ml, získaný šetrným způsobem lisování za studena si uchovává všechny cenné látky a přírodní vitamíny. Celkový obsah esenciálních mastných kyselin Omega-3 a Omega-6 je v téměř ideálním poměru 1:2. Vyniká lehkou oříškovou chutí. Je vhodný pro přípravu studené i teplé kuchyně, kromě fritování. Expirace: 15. 07. 2021.

Řepkoliva sklo 500 ml, je dokonalé spojení za studena lisovaného řepkového oleje a extra panenského olivového oleje. Chuťově dokonalý poměr řepkového a olivového oleje umožňuje spojení toho nejlepšího z obou olejů do jednoho jedinečného produktu. Oleje byly získáný šetrným způsobem lisování za studena, tím si uchovávají všechny cenné látky a přírodní vitamíny. Olej Řepkoliva je vhodný pro přípravu studené i teplé kuchyně (bod zakouření 180 °C). Expirace 30. 04, 2021

Přírodní mýdlo z řepkového oleje Božský květ je vyráběno zmýdelněním Za studena lisovaného řepkového oleje, který zaručuje šetrnou péči o pokožku. Mýdlo je vyráběno původním historickým postupem a od začátku výroby mýdlového základu až po balení je zhotovováno ručně a s mimořádnou péčí. Postup výroby mýdla BOŽSKÝ KVĚT je zcela odlišný od procesu průmyslové výroby mýdla. BOŽSKÝ KVĚT je příjemný pro vaši pokožku, kterou nejen jemně čistí, ale i krémuje, a ta zůstává jemná a hebká. BOŽSKÝ KVĚT pokožku nevysušuje, navíc mizí drobné defekty pokožky na celém těle - drobná poranění, akné, popraskaná kůže, trhlinky a vysušení kůže. BOŽSKÝ KVĚT poskytuje úlevu a podporu při léčbě atopického ekzému a seboroické dermatitidy. Expirace 18. 12. 2021.

 

 

 

 

 

 

Podobné produkty

Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Zjistit více
Nastavení cookiesSouhlasím